Доставка та оплата

Доставку наших товарів ми довіряємо таким компаніям, як Нова пошта та Укрпошта.

Безпосередньо в процесі оформлення замовлення ви зможете вибрати найбільш зручний для вас спосіб.

Щоб ми змогли здійснити доставку , нам необхідно отримати від вас персональну інформацію, таку як ім'я та прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, адресу доставки і т п. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється вами виключно добровільно. Надана вами інформація використовується інтернет-магазином тільки для обробки замовлень & nbsp; або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. Інтернет-магазин «mr-tabak.com.ua» докладає всіх зусиль для того, щоб ваша особиста інформація зберігалася в таємниці.

Ваші персональні дані можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет ".

Для того щоб забезпечити вас певною інформацією, інтернет-магазин« mr-tabak.com.ua »за вашою згодою може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

При користуванні нашими послугами ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації відповідно до даного положення. Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документа.


Приємних покупок!